Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lądek-Zdrój Zatorze

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne 91 m w sercu Kotliny Kłodzkiej - Bezpieczne, zadbane, z Garażami Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z bliskością największych atrakcji górskich? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

6 100 000 zł873 m² 6 987,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Powierzchnia lokalu wynajętego dla Rossmana - 374,80 m.kw, dla Pepco - 485,60 m.kw, dodatkowo powierzchnia wynajęta pod paczkomat. Do ceny należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:273 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Lądku Zdrój. Budynki są w całości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:974 m²

Wyjątkowy dom w słynnym uzdrowisku Lądek-Zdrój - na sprzedaż. Szukasz nieruchomości, tam gdzie cisza, spokój, góry, a jednocześnie historia i wyjątkowość łączą się na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł71,86 m² 5 983,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: mieszkanie 52m2 plus kawalerka ok.20m2m(na jednej księdze wieczystej) Lokalizacja: Lądek Zdrój Powierzchnia: 71,86 Pokoje: 3 Piętro: parter Cena: 430 000zł Czynsz: 200zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 000 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 39/1 położona w malowniczej miejscowości Lutynia, w gminie Lądek-Zdrój jednym z najbardziej urokliwych rejonów Dolnego Śląska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł85 m² 2 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie blizniaczej posadowionego przy drodze prowadzącej do ośrodka narciarskiego Resort Czarna Góra. Dom z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Goworów

Goworów(Lądek-Zdrój + 19 km)

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Na sprzedaż: działka budowlana 6900 m z zabudową Goworów (masyw Śnieżnika) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 6900 m, zabudowaną poniemieckim budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne duże mieszkanie w centrum miesta Lądek Zdrój. Mieszkanie o powierzchni urzytkowej 79m2 Składające się z: - przedpokój - sypialnia - garderoba - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Stary Zdrój,Lądek-Zdrój

2 190 000 zł780 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Na sprzedaż pięknie położona willa w najstarszym uzdrowisku na dolnym śląsku jakim jest Lądek Zdrój. Willa znajduje się przy ulicy Górzystej z której kilka kroków dzieli ją od parku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 026,70 m² 97,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o pow. 3026,7 m2 ha oznaczona została w mpzp 2-um i kdd Dla terenu oznaczonego symbolem 2 um tereny zabudowy usługowo-mieszkaniowej ustala się: 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lądek-Zdrój

Zatorze,Lądek-Zdrój

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij